Çetinkaya ya komplo fiyaskosu

Çetinkaya ya komplo fiyaskosu
Çetinyaya yapılmak istenen komplo fiyasko ile sonuçlandı. Bir ulusal kanalı arayarak Konya Milletvekili Abdullah Çetinkayaın yapılacak sağlık ocağını engelliyor elimizde CD var diyen...

Ereğli Ak parti ilçe yöneticisi olduğu iddia edilen bazı kişilerin yalan haberi CD Ulusal kanal yöneticilerinin dikkati ve araştırması sonucu haberin yalan olduğu ortaya çıktı. Çetinkaya’ya yapılan çirkin komplo kimler tarafından düzenlendiği Konya Milletvekili Abdullah Çetinkaya tarafından araştırılıyor. Şimdi herkesin merakla beklediği kim ne elde etmek istiyor? Komplocular kimler sorusu soruluyor?

Çetinkaya; Baharla birlikte Baykuşlar öter.

Ak Parti Konya Milletvekili, Tarım ve Orman Komisyon Üyesi, Grup Disiplin Kurulu Üyesi Abdullah Çetinkaya gazetemiz temsilcisine komplo fiyaskosu hakkında yaptığı özel açıklamada şunları söyledi: Bahar ile birlikte doğanın gereği yeryüzündeki bitkiler canlanır. Her taraf yemyeşil olur. İnsanoğlunun içi ferahlar. Tabi bu baharın gelmesi ile birlikte mesela, bizim Ereğli ve köylerinde Yüce Allah’ın yarattığı bir kuş ama baykuş pek makbul kabul görmez. Eğer bir evin bacasına baykuş konmuş ise uğursuzluk sayılır. Tabi bu doğru değil fakat insanlar bin yıldır bunun böyle olduğuna inanmışlardır. Şimdi benim anlatmak istediğim iki ayaklı Türkçe bilen kendisini toplum içerisinde itibar gördüğünü zanneden Abdullah Çetinkaya alerjisi bulunan, bulundukları yerlere Abdullah Çetinkaya’nın desteği ile gelenler dururlar dururlar bir uğursuzluk yaratmak için akılları durduran attıkları iftiraları ile Abdullah Çetinkaya’yı siyaseten yıprattık zannederler.

Çetinkaya; Allah aşkına birisi çıksın şunu söylesin. Abdullah Çetinkaya, ben Ereğli’mize bir çivi çakacaktım ama Çetinkaya engel oldu. Bunu ispatlasınlar başta milletvekilliğinden ve de siyasetten ebedi çekileceğim. İspat edemezlerse bu iftiraları ortaya çıkartanlar biraz olsun dürüst olsunlar. Eğer bir zerre insan haysiyeti taşıyorlar ise bunun gereğini yaparlar. Ben bu insanlar ile 2002 yılından bu yana mücadele etmekteyim. Ya adam gibi adam olurlar ya Ali Cengiz oyununu bırakırlar, Ak Parti’nin rant kapısı olmadığını kabul ederler, bir Ereğlili gibi Ereğli’ye hizmet ederler ya da yarattıkları bataklıkta sivrisinek olur yok olup giderler.

Çetinkaya; benim partim 2002 yılında iktidara geldi. Hizmetler ardı ardına Ereğli’mize geldi. Bakın bir kez daha buradan çok kıymetli Ereğlili hemşerilerime neler yaptığımızı anlatayım. Türkiye’nin belli şehirlerinde bulunan Adliye Sarayımız, Çıraklık Eğitim Merkez Okulumuz, Polis Meslek Yüksek Okulumuz, beş adet ilköğretim okulları, sağlık ocakları, Öğretmen Evi, Huzurevi, Kimsesiz Çocuklar Evi, TOKİ evleri, hastanemizin çeşitli ihtiyaçlarının giderilmesi, belediyenin önderliğinde Arıtma Tesisi, kanalizasyon, doğalgazın gelmesi, Tarım Bakanlığımızın desteği ile Haykent projesinin hayata geçirilmesi, İvriz Sulama Sisteminin Çevre ve Orman Bakanlığımızın desteği ve DSİ Genel Müdürlüğümüzün yoğun çalışması sonucu proje aşamasına getirilmesi, Milli Eğitim Bakanımız Sayın Hüseyin Çelik’in talimatları ile önümüzdeki yıl içerisinde Fen Lisesinin temelinin atılması, Hacı Mustafa mahallemize sağlık ocağı yapılması, iş adamı Sayın Kemal Akman tarafından Ereğli Meslek Yüksek Okulumuza ek binanın yapılması, 2. TOKİ evlerinin proje aşamasına getirilmesi, bütün bu hizmetler hangi iktidar getirdi. Ak Parti iktidarı mı? Yoksa benim bilmediğim başka bir iktidar mı? Bu kadar da vicdansız olmayın.

Çetinkaya; Ereğli’ye gelen veya gelecek hizmetlere engel oluyor diyecek kadar zavallı hale geldiler. Bu ne utanmazlık? Bu ne ahlaksızlık? Altı yıldır inciğimi cinciğimi araştırdınız. Ne buldunuz? Buldunuz ise neden açıklamıyorsunuz? Ben sizleri Yüce Allah’a havale ediyorum. En güzel hakem Ereğli halkıdır.

Ereğlili olsun veya dışardan olsun hangi işadamımız Ereğli’mize yatırım yapmak istedi de ben mi karşı çıktım? Okul, hastane, fabrika, ne olursa olsun Ereğli’mize bir çivi çakmak isteyen oldu da ben mi karşı çıktım? Hangi projeleri engelledim? Bunu açıklamayan dünyanın en alçak insanıdır.