Cep Telefonu Faturanızı 6 AY ÖDEMEYECEKSİNİZ! Büyük Kampanya Başladı

Cep Telefonu Faturanızı 6 AY ÖDEMEYECEKSİNİZ! Büyük Kampanya Başladı
Yapı Kredi tarafından yapılan açıklama ile birlikte altı ay boyunca cep telefon faturan bizden kampanyasının detayları belli oldu.

Haziran ayının son günlerine doğru ilerlerken Yapı Kredi müşterileri ve yeni müşteri olacak kişiler farklı sektörlerde gerçekleşecek alışveriş neticesinde sunulacak olan Worldpuanlara ve indirimlere dair araştırmalar gerçekleştiriyorlar. Haziran ayında da geçtiğimiz aylarda olduğu gibi Yapı Kredi belirli tarihler arasında geçerli olan fırsatlar ile ilgili bilgilendirmede bulunuyor. Bu çerçevede, 11 Haziran tarihinde başlayan ve 30 Haziran tarihine kadar devam edecek olan kampanya kapsamında altı ay boyunca cep telefonu faturası Yapı Kredi tarafından karşılanırken, fırsatın ayrıntıları merak konusu oldu. Yapı Kredi de resmi internet sitesi üzerinden yayınladığı bilgilendirme metni ile cep telefonu faturası fırsatının detayları ile ilgili açıklama yaptı.

Yapı Kredi Cep Telefon Faturası Kampanyası

Yapı Kredi'nin haziran ayının ortalarına doğru başlattığı ve haziran ayının son gününe kadar geçerli olacağını belirttiği fırsat çerçevesinde SUPERFATURA kampanya kodunu kullanarak Yapı Kredi’nin ilk defa müşterisi olan kişiler fırsattan yararlanabilecekler. Kampanyadan sadece Yapı Kredi mobil uygulamasını indirip Yapı Kredi müşterisi ol adımından ilerleyerek süreci tamamlayan müşteriler faydalanabilirken, kullanıcıların Yapı Kredi müşterisi olurken referans kodu alanına aldıkları kampanya kodlarını girmeleri gerekiyor. Kampanya kodu girmeden müşteri olan kişiler fırsattan yararlanamazken, kampanya boyunca verilen her talimat için 11-30 Haziran tarihleri arası ilgili fatura/faturalar en az bir kere kredi kartı ile otomatik ödenmesi gerekiyor. Fatura tutarının en fazla 300 TL'si müşterinin açtığı yeni kredi kartına indirim olarak yüklenecek.

2024/03/15/hesap-makinesi-2.jpg

Yapı Kredi 2024 Haziran Kampanyaları

11 Haziran ile 30 Haziran tarihleri arasında geçerli olan kampanya çerçevesinde verilen her talimat için kampanya bitiş tarihinden sonraki altı ay boyunca talimatın geçerli olması gerekirken, cep telefonu faturası da Yapı Kredi tarafından karşılanıyor. Söz konusu kampanya devam ederken, haziran ayının ortalarına doğru ilerlerken Yapı Kredi müşterileri yeni müşteri olacak kişiler de farklı sektörlerde gerçekleşecek alışverişler neticesinde sunulacak olan indirimleri ve Worldpuanları merak ediyorlar. Geçtiğimiz aylarda olduğu gibi haziran ayında da Yapı Kredi belirli tarihler arasında geçerli olan fırsatlara dair bilgilendirmede bulunuyor. Bu durumda, Yapı Kredi'nin resmi internet sitesinde bulunan kampanyalar sayfasından güncel fırsatlara erişilip ayrıntılı bilgi edinilebilir.