BELEDİYE VEREN EL İLE ALAN ELİ BULUŞTURDU

BELEDİYE VEREN EL İLE ALAN ELİ BULUŞTURDU
Karaman Belediyesi, Ramazan ayı ile birlikte bir taraftan mahalle iftarları ile insanlarımıza eski Ramazanların birlik, beraberlik ve bereketini yaşatıyor.
Karaman Belediyesi yardıma muhtaç yaşlılara, engellilere ve dar gelirli ailelere verilmek üzere bin altı yüz paket gıda paketi dağıttı. Karaman Belediye Başkan Yardımcısı Hacı Osman Ünüvar, Ramazan ayında yapılan sosyal yardımlara katkılarından dolayı Karamanlı yardımseverlere teşekkür etti.
 
İhtiyaç sahibi ailelerimizin bir nebze de olsa yaralarına merhem olma adına gıda yardımında bulunduklarını ve sıcak yemek vermeye devam ettiklerini belirten Başkan Yardımcısı Ünüvar: “Belediye Başkanımız Sayın Kâmil Uğurlu’nun talimatıyla ihtiyaç sahiplerini tespit edip, bin altı yüz aileye yardım paketi dağıtık. Bu gıda paketlerinin bin tanesi Belediyemizin imkanlarıyla, altı yüz tanesi de yardımsever Karamanlı hemşerilerimizin katkılarıyla gerçekleştirildi. Mübarek Ramazan ayında yoksullarımızı, yetimlerimizi, yaşlılarımızı ve ihtiyaç sahiplerini unutmayan, bizlere destek olan; ŞİMŞEK BİSKÜVİ’ye, ANI BİSKÜVİ’ye, BUMAS BULGUR’a, NADİDE MOBİLYA’ya, DURU BULGUR’a, AZRA BİSKÜVİ’ye, ÇOLAKOĞLU TİCARET’e, YAPARLAR ALIŞVERİŞ MERKEZİ’ne, NAS TİCARET’e, ÖZTAN PETROL’e, HARANİLER PETROL’e, YURTSEVER PETROL’e, SOSYETE UN’a, KARPAR’a, KIZILDENİZLER TİCARET’e ve DANIŞ KİTABEVİ’ne kurumum adına teşekkür ediyorum. Bu vesileyle tüm vatandaşlarımızın Kadir Gecelerini ve Ramazan Bayramlarını da tebrik ediyorum” dedi.