BBP Karamanda gövde gösterisi yaptı

BBP Karamanda gövde gösterisi yaptı
Büyük Birlik Partisi Karaman Teşkilatı yeni yönetimini kamuoyuna duyurdu.

Büyük Birlik Partisi Karaman Teşkilatı dün akşam basın mensuplarıyla bir araya gelerek yeni yönetimini tanıttı.

BBP Merkez Karar ve Yönetim Kurulu Üyesi Murat Güneş'in de katıldığı programda İl yönetimi tanıtılarak çalışmalar hakkında bilgi verildi.

BBP Merkez Karar ve Yönetim Kurulu Üyesi Murat Güneş yaptığı konuşmasında; “Ülke ittifaklarla yönetilecek hale geldi. Hepimizin takip ettiği gibi Cumhur ve Millet İttifakı var. 15 Temmuz’dan sonra Cumhur İttifakında olduk. Genel Başkanımızın talimatıyla bundan sonrada içerisinde olacağız. Burada amaç ülkemizin huzur ve istikrarını bozmaya çalışanlara fırsat vermeyecek ortak akıl ve şuur oluşturulmasını hem ülkemiz için hem devletimiz hem de Karamanımız için ortak akılda buluşmak için beraberiz, biriz. Bundan sonrası inşallah hayırlı olur. Genel Başkanımız il ve ilçeleri ziyaretlerini sürdürüyor.” dedi.

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİNİN BARAJ SORUNU YOK
Büyük Birlik Partisinin Cumhur ittifakında olmasından dolayı her hangi bir baraj sorunun olmadığını söyleyen İl Başkanı Mesut Soyfidan; "Biz köylerde, mahallelerde, beldelerde ve ilçelerde merkezde teşkilatlandırma çalışmalarına bugün itibariyle hız veriyoruz. Bundan sonraki süreçte bize önemli görevler düşüyor. Biz genel merkezimizin talimatları doğrultusunda cumhur ittifakı çatısı altında yolumuza devam edeceğiz. Bundan sonraki süreçte adaylar, aday adayları gibi mevzular gelebilir. Biz seçim startı verildikten sonra bu işe başlayacağız. Cumhur ittifakında baraj sorunu yok. Cumhur ittifakında seçime giren her parti barajı geçmiş sayılacak. Hepimiz çalışacağız.” dedi.