BAŞKAN UĞURLU SEMT PAZARINDA VATANDAŞLARLA BULUŞTU

BAŞKAN UĞURLU SEMT PAZARINDA VATANDAŞLARLA BULUŞTU
Karaman Belediye Başkanı Dr. Kâmil Uğurlu Semt Pazarı esnafını ziyaret ederek sıkıntılarını dinledi.
Belediye Başkanı Dr. Kâmil Uğurlu, Karaman halkının ayağına kadar giderek, sorunlara çözüm bulmaya devam ediyor. Başkan Uğurlu bugün, (20.01.2011) Perşembe Semt Pazarını ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu. Başkan Uğurlu yüzlerce vatandaşla ve esnafla el sıkıştı, dertlerini ve taleplerini dinledi. Belediye Başkanlarını aralarında görmekten duydukları mutluluğu ifade eden Karamanlılar ve pazarcı esnafı da Başkan Uğurluya olan sevgilerini hem sözle, hem de sundukları ikramla gösterdiler.
Göreve geldikleri günden itibaren karşılaştığı sevginin, pazar yerindeki esnaf ve vatandaşlar tarafından da gösterilmesinden duyduğu mutluluğu dile getiren Belediye Başkanı Uğurlu da; “Bizler Belediyeciliği vatandaşa hizmetkârlık yapmak olarak görüyoruz. Bizler, halkımızın hizmetçileriyiz, Karaman halkının hizmetindeyiz. Her fırsatta hemşerilerimizle birlikte olacağımıza söz vermiştik. Bugüne kadar bu sözümüzü tuttuk ve bundan sonra da tutacağız” dedi.
Her fırsatta bir araya gelmeyi ve hasbıhal etmek istediğini vurgulayan Uğurlu, yaklaşık 6 ay sonra yapılacak olan Kapalı Semt Pazarının da müjdesini verdi.