Başkan Oprukçu Sıcak Asfalt Çalışmalarına Kararlılıkla Devam Ediyor

Başkan Oprukçu Sıcak Asfalt Çalışmalarına Kararlılıkla Devam Ediyor
Ereğli Belediyesi sıcak asfalt çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda Namık Kemal Mahallesi’nde sıcak asfalt çalışmaları gerçekleştirildi.
Mesai mefhumu gözetmeksizin gerçekleştirilen sıcak asfalt çalışmaları mahallelerde ihtiyaç olan yerlerde vatandaşların istek, talep ve önerileri de dikkate alınarak devam edecek.
 
“EREĞLİ’MİZİ HER AÇIDAN GELECEĞE HAZIRLAMAYA DEVAM EDİYORUZ”
 
Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu hemşerilerinin hizmetin en iyisine layık olduğunu dile getirerek başlattığı asfaltsız yol bırakmama kararlılığı ile asfalt çalışmalarına devam ediyor. Asfalt çalışmaları hakkında açıklama yapan Başkan Oprukçu: “Uyumlu yönetimle geleceğe umutla bakıyor, Ereğli’mizi her açıdan geleceğe hazırlamaya devam ediyoruz. Her platformda Ereğli’mizin vilayet olması gerektiğini ifade ederken bunu sağlayacak hizmetleri de gerçekleştiriyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu yana dile getirdiğimiz bir husus var o da hemşerilerimizin ayağına toz, çamur değmemesi, bu doğrultuda da önemli bir sıcak asfalt çalışması gerçekleştirdik. Rekor üstüne rekor kırdığımız sıcak asfalt çalışmalarımıza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.