Başkan Oprukçu İlçe Seçim Kurulu’na Resmi Adaylık Başvurusunu Yaptı

Başkan Oprukçu İlçe Seçim Kurulu’na Resmi Adaylık Başvurusunu Yaptı
Ereğli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Hüseyin Oprukçu, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Musa Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Erol, Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Lutfi Tekeli, Milliyetçi Hareket Partisi 28. Dönem Milletvekili Adayı Bilal Yiğit ile birlikte İlçe Seçim Kurulu’na resmi adaylık başvurusunu yaptı.
“İNŞALLAH 31 MARTTAN SONRA DA MAZBATA ALMAK İÇİNDE BURADA OLURUZ DİYE TEMENNİ EDİYORUM”
 
Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Musa Yılmaz: “Cumhur İttifakı adayımız Sayın Hüseyin Oprukçu Bey’in İlçe Seçim Kuruluna resmi adaylığını yapmış bulunuyoruz. Ben adaylığın Ereğli’mize, Cumhur İttifakımıza, Sayın Hüseyin Oprukçu Bey’e, ailesine, sevenlerine ve tüm Cumhur İttifakı paydaşlarına, Cumhurun tüm bileşenlerine hayırlı olmasını temenni ediyorum. İnşallah 31 Marttan sonra da mazbata almak içinde burada oluruz diye temenni ediyorum” şeklinde konuştu.
 
“BU GURUR VE HEYECANLA İNŞALLAH HADİ BİR DAHA DİYORUZ”
 
AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Erol: “ Ereğli Belediye Başkan adayı Cumhur İttifakımızın Milliyetçi Hareket Partisinden Hüseyin Oprukçu Bey’in adaylık başvurusunu yapmış bulunmaktayız. Bu gurur ve heyecanla inşallah hadi bir daha diyoruz” şeklinde konuştu.
 
Başkan Oprukçu: “ Bu müracaat sürecinde yol arkadaşlığı yapan herkese ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum. Allah cümlenizden razı olsun. İnşallah 31 Martta zaferle huzur şehri vilayet Ereğli’nin inşasında görevlendiğimiz günde bir ve beraber olmak üzere, hepinize teşekkür ediyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sayın Devlet Bahçeli Bey’in takdirleriyle Belediye Başkan Adayı olma şerefini yaşıyorum. Bu şerefe halel getirmemek üzere hep beraber yoldayız, başaracağız, başarmaktan gayrı şansımız yok. İnşallah el birliği, gönül birliğiyle AK Partimizle, Milliyetçi Hareket Partimizle, daha sonra bize yol arkadaşlığında bulunacak katılımcılarla hep beraber başardığımızı görmek istiyoruz ve göreceğiz. 31 Mart akşamı da burada buluşmayı taahhüt ediyorum. İnşallah Cumhurun gücüyle başaracağız ” şeklinde konuştu.