Başkan Oprukçu Çayhan ve Çakmak Mahallesini Ziyaret Etti

Başkan Oprukçu Çayhan ve Çakmak Mahallesini Ziyaret Etti
Ereğli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Hüseyin Oprukçu, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Musa Yılmaz ve Yönetimi, AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Erol ve Yönetimi, Milliyetçi Hareket Partisi 28. Dönem Milletvekili Adayı Bilal Yiğit ile birlikte Çayhan ve Çakmak Mahallelerini ziyaret etti.
“İNŞALLAH BU COŞKUNUZ, BU DESTEĞİNİZ 31 MART’TA SANDIKLARA DA YANSIR”
 
Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Musa Yılmaz: “AK Partiye gönül vermiş gönül dostlarıma sesleniyorum, Milliyetçi Hareket Partisine gönül vermiş değerli ülküdaşlarıma sesleniyorum. Cumhur İttifakına gönül vermiş Cumhur İttifakı’nın başarısına inanan Cumhur dostlarına sesleniyorum. Allah izin verirse 31 Mart günü Hüseyin Başkanımızı tekrar Belediye Başkanı seçmek istiyoruz. Sizlerden de bu anlamda destek istiyoruz. Bu desteğe hazır mısınız, Belediye Başkanımıza bir 5 yıl daha bir daha diyecek miyiz? İnşallah bu coşkunuz, bu desteğiniz 31 Mart’ta sandıklara da yansır” ifadelerini kullandı.
 
“İKİLİK ÇIKARANLARA, FİTNE ÇIKARANLARA İNAT BİR OLALIM, BERABER OLALIM, BİRLİKTE EREĞLİ OLALIM”
 
AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Erol: “ İkilik çıkaranlara, fitne çıkaranlara inat bir olalım, beraber olalım, birlikte Ereğli olalım. Ereğli’de Cumhur İttifakı’nın Belediye Başkan Adayı Sayın Hüseyin Başkan ustalık döneminde hizmet, eser üretmeye hazır. Hizmetler de Cumhur İttifakıyla ortaya konulur. Birlik ve beraberliğin olduğu yerde Ereğli kalkınır, Ereğli gelişir. Birliğimiz, beraberliğimiz daim olsun” ifadelerini kullandı.
 
“ALLAH’IN İZNİYLE ÇAKMAĞIMIZLA, ÇAYHANIMIZLA 87 MAHALLEMİZLE ZAFERE YÜRÜYORUZ”
 
Başkan Oprukçu: “ Ereğli’de Cumhur İttifakı’nın adayı olma şerefini yaşıyorum. Şükürler olsun ki Ereğli’mize Cumhur İttifakı’nın adayı olarak bir 5 yıl daha hizmet etme şerefini bahşettiler. Biz şerefle hizmet etme kararlılığımızı her fırsatta ve her zaman sürdürdük ve sürdürmeye de devam edeceğiz. Hizmet etmekte kararlıyız. Uyum içerisinde Ereğli’miz el ele tutuşsun istiyorum. Çünkü birlik ve beraberliğin olduğu yerde rahmet vardır. Allah’ın izniyle birlikte başaracağız. Bizim muradımız hizmet etmek. Birliğin gücüyle Ereğli'nin almadığı hizmet kalmayacak Allah'ın izniyle bunda kararlıyız. Sahip çıktığınızı biliyorum ama bu defa öyle bir sahip çıkın ki vilayet Ereğli’yi inşa etme sürecinde Ankara’ya gittiğimde mahcup olmayım. İnşallah Ereğli’nin vilayetlik sözünü aldık, bu laf değil alınmış bir söz, söz ağızdan çıktıktan sonra sahibi o sözün esiri oluyor. Allah’ın izniyle Çakmağımızla, Çayhanımızla 87 mahallemizle zafere yürüyoruz” ifadelerini kullandı.