Atatürk Mahallesi Doğalgaza Kavuştu

Atatürk Mahallesi Doğalgaza Kavuştu
Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, seçim vaatlerini tek tek yerine getirmeye devam ediyor.

Yıllardır bazı hizmetlerden faydalanamayan Atatürk Mahallesi, Başkan Kalaycı’nın çabaları sonucu doğalgaza kavuştu.

Göreve gelir gelmez Fatih Mahallesi’ni doğalgazla buluşturan Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, seçim sürecinde verdiği vaatleri yerine getirmeye devam ediyor. Başkan Kalaycı’nın girişimleri sonucu bir mahalle daha doğalgaza kavuşuyor. Geçtiğimiz günlerde başlayan çalışmalar neticesinde bu kış Atatürk Mahallesi’de doğalgazla ısınmaya başlayacak. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, Atatürk Mahallesi sakinlerine hayırlı olmasını dileyerek kış mevsiminden önce doğalgaz akışının sağlanacağını söyledi.

Verdikleri sözleri tek tek yerine getirdiklerini söyleyen Başkan Kalaycı: “Seçim öncesi hemşehrilerimize taahhütte bulunduğumuz, seçim beyannamesinde kayıt altına aldığımız vaatlerimizi tek tek hayata geçirmeye devam ediyoruz. Fatih ve Atatürk Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlarımızın uzun yıllardır yaşadığı en büyük sıkıntı doğalgaz sorunuydu. Seçim sürecinde bu mahallelere yaptığımız ziyarette bize görev verilirse elimizden gelen tüm imkanı kullanacağımızı söylemiştik. Çok şükür yaptığımız girişimler sonucu önce Fatih Mahallesi, şimdi de Atatürk Mahallesi’nin doğalgaz sıkıntısını çözüme kavuşturduk. Biz Karaman halkına hizmetkar olmak için yola çıktık. Yaptıklarımızla yetinmeyip, sürekli hizmet üretmenin gayreti içinde ve başımız dik bir şekilde alt yapı, üst yapı, sosyal ve kültürel alanda çalışmalarımıza devam edeceğiz. Burada yaşayan vatandaşlarımız çok kısa zamanda doğalgaz kullanmaya başlayacaklar. Hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Atatürk Mahallesi Muhtarı İsa Bakırtaş da, tüm mahalle halkının yıllardır doğalgaz beklediğini ifade ederek: “Doğalgaz isteğimizi hemen hayata geçirerek Atatürk mahallemize hizmetin gelmesi için çalışma başlatan Sayın Başkanımız Savaş Kalaycı ve Enerya Gaz yetkililerine tüm mahalle sakinlerimiz adına teşekkür ediyorum” dedi.