Araç Sahiplerinin Başına Talih Kuşu Kondu! Araç Finansman Desteği Verilecek!

Araç Sahiplerinin Başına Talih Kuşu Kondu! Araç Finansman Desteği Verilecek!
Araç bakım işlemleri ve yedek parça fiyatları araç sahiplerini ekonomik bakımdan zor durumda bırakırken, Garanti BBVA’dan araç sahiplerine müjdeli bir haber geldi. Garanti BBVA, otomotiv lastik, bakım ve yedek parça alışverişine 300 TL bonus verecek.

Türkiye’nin en büyük bankalarından Garanti BBVA, hem bünyesine daha fazla müşteri katmak ve hem de mevcut müşterilerinin yüzünü güldürmek için yeni kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Her ay olduğu gibi haziran ayında da kampanyalarına ara vermeden devam eden Garanti BBVA, tatil, beyaz eşya, akaryakıt, giyim ve teknoloji gibi alanlarda yeni kampanyalar düzenliyor.

Garanti BBVA, düzenlediği bu kampanyalara katılım sağlayan müşterilerine artı taksit, indirim ve bonus puan gibi avantajlar sağlıyor. Şimdi de otomotiv sektörüne yönelik yeni bir kampanya hazırlayan Garanti BBVA, kampanya katılım sağlayan müşterilerine 300 TL bonus hediye edeceğini duyurdu.

Buna göre, Bonus üye işyerlerinden tek seferde 3 bin lira ve üzeri otomotiv lastik, bakım ve yedek parça sektöründe yapılacak alışverişe 300 lira bonus hediye edilecek. Garanti BBVA, kampanyaya son katılım tarihinin 30 Haziran olduğunu ve bu tarihten sonra söz konusu işlemleri yapan müşterilerinin kampanyaya dahil olmayacağını açıkladı.

garanti-gorsel.webp

GARANTİ BBVA 300 TL BONUS KAMPANYA DETAYLARI

Kampanya müşteri bazında gerçekleşecek ve her müşteri en fazla 300 TL bonus kazanabilecek. Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki dahil edilecek.

Sadece yurt içinde yapılan peşin ve taksitli işlemler kampanya kapsamında yer alacak. Kampanya dahilindeki işlemlerin Garanti BBVA POS'u kullanılarak gerçekleştirilmiş olması yeterli olacak. Kullanılmayan bonuslar 4 Ağustos 2024 tarihinde geri alınacak.

BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilecek. Tüzel müşteriler SMS ile katılım sağlayabilecek. Tüzel müşterilerin ilgili tüm kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için, firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı numarasından kampanyaya katılım gerçekleştirilmesi gerekecek.

Kampanya kapsamındaki ödül kazanımlarınızda iade ve iptal işlemleri dikkate alınacak. FastPay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil olmayacak.

DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ