Akbank’tan 3 Gün İçinde 4 Bin TL Para İadesi! Kimlik Numarası 0,2,4,6,8 ile Bitenlere Müjde!

Akbank’tan 3 Gün İçinde 4 Bin TL Para İadesi! Kimlik Numarası 0,2,4,6,8 ile Bitenlere Müjde!
Türkiye’nin en büyük bankalarından Akbank, düzenlediği bir kampanyanın sonuna gelirken, kampanyaya katılanların 4 bin TL kazanacağını duyurdu. Peki, kampanya şartları neler, son başvuru tarihi ne zaman? İşte detaylar…

En fazla kampanya düzenleyerek müşterilerine hediye puan, artı taksit ve indirim gibi fırsatlar sunan bankalardan Akbank, sadece 3 gün boyunca geçerli olacak kampanyasına bugün start verdi. Akbank, kampanyaya katılım sağlayacak müşterilerine 4 bin TL hediye edeceğini açıkladı.

Buna göre, Juzdan ile öde’ye özel Tatilsepeti.com internet sitesi veya Tatilsepeti mobil uygulaması üzerinden kampanyaya dahil seçili otel ve turlarda 16 -19 Mayıs 2024 tarihlerinde Akbank Bireysel Kartları ile “Juzdan ile Öde” seçilerek tek seferde yapılan ilk 30 bin lira – 49 bin 999 lira arası tek ödeme veya taksitli harcamaya 1.500 lira, 50 bin lira – 99 bin 999 lira arasındaki harcamaya 2 bin 500 lira, 100 bin lira ve üzeri harcamaya ise 4 bin lira chip-para verilecek. Bunun yanı sıra, kampanyaya katılım sağlayan müşterilere 9 aya varan taksit fırsatı da sunulacak.

119300578-gettyimages-1036324818.jpg

AKBANK 4 BİN TL CHİP-PARA KAMPANYA DETAYLARI

Kampanyaya dahil olan otel ve turların bilgisine, https://www.tatilsepeti.com/kampanya/juzdan-chip-para adresinden ulaşılabilecek.

Kampanyadan yararlanabilmek için, Tatilsepeti web sitesi veya mobil uygulaması içerisinde 30 bin lira ve üzeri değerdeki sepet oluşturulduktan sonra, ödeme sayfasında “Juzdan ile Öde” yöntemini seçerek Juzdan uygulamasına giriş yapılması, sonrasında Juzdan uygulamasında Akbank Bireysel kredi/banka kartları ile ödemenin tamamlanması gerekecek.

Kampanyadan faydalanmak için Tatilsepeti.com web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden yapılan harcamalarda, ödeme seçeneği olarak “Juzdan” seçilmesi yeterli olacak.

İnternet sitesinden yapılan işlemlerde, “Juzdan ile Öde” seçildikten sonra oluşturulacak karekodun (QR), Juzdan uygulaması içerisindeki QR okuyucu aracılığıyla okutulması ve ödemenin başarıyla tamamlanması gerekecek.

Tatilsepeti uygulamasından yapılan işlemlerde, ödeme adımında “Juzdan ile Öde” seçildikten sonra Juzdan uygulamasına yönlenip şifre ile giriş yapılarak ödeme başarıyla tamamlanacak.

DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ