Akaryakıtta Yeni İndirim! Araç Sahiplerinin Başına Talih Kuşu Kondu!

Akaryakıtta Yeni İndirim! Araç Sahiplerinin Başına Talih Kuşu Kondu!
Her geçen gün akaryakıt fiyatlarına gelen zamların ardından bankalar peş peşe akaryakıt kampanyası düzenlemeye başladı. Bu kapsamda, Ziraat Bankası’nın yeni akaryakıt kampanyası araç sahiplerinin yüzünü güldürdü. İşte detaylar…

Benzin, motorin ve akaryakıta gelen zamlar nedeniyle araç sahipleri resmen kontak kapatma noktasına gelirken, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’ndan (EPDK) yeni indirim haberi beklemeye başladı. Ancak, beklenen indirimler bir türlü gelmeyince araç sahipleri de bankaların akaryakıt kampanyalarına yöneldi. Bu kapsamda, birçok banka arka arkaya akaryakıt kampanyası düzenlemeye başladı. Akaryakıt kampanyası düzenleyerek araç sahibi müşterilerini sevindiren bankalardan biri de Ziraat Bankası oldu.

Ziraat Bankası, yeni düzenlediği akaryakıt kampanyası kapsamında müşterilerine 175 TL Bankkart Lira hediye edeceğini duyurdu. Buna göre, 16 Mayıs - 30 Haziran 2024 tarihleri arasında Bankkart anlaşmalı M Oil istasyonlarında Bankkart POS'undan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 750 TL ve üzeri 4’üncü akaryakıt ya da otogaz alışverişine 175 TL Bankkart Lira hediye edilecek.

hem-benzine-hem-de-motorine-dev-zam-iste-akaryakit-fiyatlarinin-degisecegi-tarih-mocx.webp

ZİRAAT BANKASI AKARYAKIT KAMPANYASI DETAYLARI

Kampanyaya Ziraat Bankası Bankkart Mobil'den, bankkart.com.tr'den veya MOIL yazıp 4757'ye Ziraat Bankası’nda kayıtlı cep telefonundan SMS göndermek gerekecek. KKTCell operatörlerine ait Ziraat Bankası’na kayıtlı cep telefonu numaralarından da +905327524757'ye SMS gönderilmesi yeterli olacak.

Kampanya müşteri bazında gerçekleşecek ve bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kez ve en fazla 175 TL Bankkart Lira kazanabilecek. İşlemlerin Bankkart anlaşmalı M Oil istasyonlarında ve Bankkart POS'undan yapılması gerekecek.

Aynı gün içerisinde yapılacak 750 TL ve üzeri harcamalardan yalnızca ilki kampanyaya dahil edilecek. Ödül kazanımına ilişkin bilgi slip üzerinde ve Bankkart Mobil'de yer alacak, kazanım SMS ile bildirilecek.

Kampanya koşullarını gerçekleştiren müşterilere Bankkart Liralar 7 Temmuz 2024 tarihinde karta yüklenecek ve 7 Ağustos 2024 tarihine kadar Bankkart anlaşmalı TotalEnergies istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde kullanılabilecek. Kullanılmayan Bankkart Liralar 8 Ağustos 2024 tarihinde geri alınacak.

Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak, Bankkart Business sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilecek.

DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ