AK PARTİLİ VEKİLLERDEN YARALI POLİSE ZİYARET

AK PARTİLİ VEKİLLERDEN YARALI POLİSE ZİYARET
AK Parti milletvekili adayı Lütfi Elvan ve Mevlüt Akgün, dün yaralı bulunan polis memurunu ziyaret etti.
Karamanʹın Sarıveliler ilçesinde önceki gün mantar toplamaya giden iki polis memurundan biri donarak hayatını kaybetmiş, diğer polis memuru da yaralı olarak kurtarılmış ve Karaman Devlet hastanesinde tedavi altına alınmıştı.
Dün seçim çalışmaları için Karaman’da bulunan Ak Parti Milletvekilleri Lütfi Elvan ve Mevlüt Akgün yanlarında Ak Parti İl Başkanı ve Teşkilat üyesi bir grup partili ile Yaralı polis memuru Murat Türkmen’i hastanede ziyaret etti. Ziyaret sırasında silah arkadaşı Abdullah Taşköse’nin hayatını kaybetmesinden dolayı büyük bir üzüntü içinde olan Türkmen gözyaşlarına hakim olamadı.
Yaralı olarak kurtulmasının bir mucize olduğunu dile getiren Türkmen, bu vesile ile vefat eden arkadaşının ailesine başsağlığı dileyerek ziyaretine gelen tüm arkadaş ve dostlarına da teşekkür etti. Karaman Milletvekillerinin ziyaretinin de kendisine güç ve moral verdiğini dile getiren Türkmen yaşadığı acı dolu saatleri hiçbir şekilde unutamayacağını söyledi.
Karaman Milletvekilleri Lütfi Elvan ve Mevlüt Akgün ise yaralı polisimizin en kısa zamanda iyileşerek görevinin başına döneceğini belirtti. Vefat eden diğer polis memuru Abdullah Taşköse’ye Allah’tan rahmet ve mağfiret dileklerini dile getirerek ailesine ve yakınlarına da başsağlığı dilediler.