Karamanın Yerel haber sitesi

Siyasetçileri halka soruyoruz.

Karamaninsesi.com, Karamanlı siyasetçileri halka soruyor. İlk olarak Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı'yı soruyoruz.

Siyasetçileri halka soruyoruz.
  • 18 Eylül 2023, Pazartesi 11:39

Karamaninsesi.com olarak Karaman'da önde giden siyasetçileri vatandaşlara soracağız. 

İnsanların yöneticiler veya yönetmeye talip olan kişiler hakkında söylemek istediği çok sözlerinin olduğunu biliyoruz. Sizde desteklediğiniz veya desteklemediğiniz siyasetçi hakkında neler düşünüyorsanız yorumlara yazın. 

Bugün ilk olarak Karaman Belediye Başkanımız Savaş Kalaycı'yı soracağız. Özellikle Ekonomik olarak vatandaşlara yardımcı olma politikasını esas alan Savaş Kalaycı, Halk arasında "Lider Siyasetçi" algısını yerleştirdi. Kamuoyu araştırmaları bunu gösterirken halk gerçekten böylemi düşünüyor! İşte bunu 5 Madde de soracağız.

 

SORULAR:

1: Savaş Kalaycı'yı başarılı buluyor musunuz?

2: Savaş Kalaycı bir dönem daha devam etmeli mi?

3: Savaş Kalaycı'nın "Lider Siyasetçi" olduğuna inanıyor musunuz?

4: Savaş Kalaycı'nın hataları sizce hangileri?

5: Savaş Kalaycı'nın söylemlerini samimi buluyor musunuz?

YORUMLARI AŞAĞIYA YAZABİLİRSİNİZ.

 

NOT:

Okuyucularımızın her türlü yorumları yazma hakkı vardır. Unutmayın ki; Türkiye Cumhuriyeti yasaları, "Kamuya mal olmuş kişiler rencide olabilecek kadar eleştirelere katlanmak zorundadır." demektedir.

Yalnız, Hakaret içeren ifadeler asla kullanmayınız. Hakaret içeren ifadeleri yayınlamayacağımızı belirtmek isteriz.

Siyasetçilerin hakkında olumsuz veya suçlayıcı bir iddianız varsa mutlaka bunu İspatlayabiliyorsanız yazın.

Aksi takdirde hakkınız da açılacak davalar yüzünden ceza alabilirsiniz.

Bu konuda Karamaninsesi.com adli makamların talep ettiği her türlü desteği sağlayacaktır. 

Lütfen yorumları sadece Telefonunuz veya tabletinizden yazınız.


HABERE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


Ali İŞLER Ali İŞLER 18.09.2023

Savaş KALAYCI başarılı, dürüst bir başkandır Bir dönem daha Karaman ın belediye başkanı olmalıdır

Orhan genç Orhan genç 18.09.2023

Savaş Kalaycı Karaman için biçilmiş kaftan olarak görüyorum. Genç dinamik, vatandaşa direk yada dolaylı yineden ekonomik katkıda bulunması Türkiye ekonsinide göz önünde bulundurursak hakkı yenmememesi gerekir.. Sohbet ettigimiz bütün siyasi partili dostlarımız savaş Kalaycı,yı karaman'ımızın kaybetmemesi gerektiğini söyleniyor dostlarımızcada sıkça..

Ayşe Taş Ayşe Taş 18.09.2023

Savaş Kalaycı halkın gönlünü kazanmış. Dürüst , çalışkan ve Karaman sevdalısı. Karaman’ın Savaş başkana ihtiyacı var. Sonuna kadar destekçisiyim.

Mustafa Koçkara Mustafa Koçkara 18.09.2023

Savaş Kalaycı 2024 tede güzel projelere imza atacak inşallah. Karaman ehline emanet.

Kadir Öztürk Kadir Öztürk 18.09.2023

Oyum ona

Fatma Fatma 18.09.2023

İşini onuruyla yapan güvendiğimiz tek başkan.Savaş kalaycı

Halim Çalışkan Halim Çalışkan 18.09.2023

Savaş KALAYCI Karamanı tam anlamıyla şehir yapmaya devam ediyor. Gece gündüz demeden çalışan şehri için uğraşan bu dürüst çalışkan başarılı başkanımızı bir dönem daha başkan olarak görmek istiyoruz.

Ast70 Ast70 18.09.2023

Herkesin adayı Karaman ın öz evladı,Hepimizin başkanı Savaş Kalaycı

Göktürk Tunahan Göktürk Tunahan 18.09.2023

Savaş başkanla yola devam

Ahmet doğan Ahmet doğan 18.09.2023

Bizim umudumuz savaş kalaycı

Mustafa öztürk Mustafa öztürk 18.09.2023

Savaş kalaycıyı tekrar aday görmek tekrar başkan görmek istiyoruz

Furkan coşar Furkan coşar 18.09.2023

Lafa söze gerek yok her şey ortada ???????? Karaman'ın geleceği için ???????? Sayın Savaş Kalaycı BAŞKANIMIZ dur durak bilmeden hizmet eden, Çalışıp çabalayan gönlü, yüreği, güzel bir Başkanımız dır HZ. ALLLAH HİZMETLERİNİZİ EN GÜZEL ŞEKİLDE DAİM EYLESİN insaAllah başkanım ???????? Daima yanınızdayız .

Mustafa Topcuer Mustafa Topcuer 18.09.2023

Savaş Kalaycı başkanlığa yakışan birisi gerek yapmış olduğu işleri gerek mütevazı oluşu bence 2024 de tekrar başkan olmalı

Ömürden Altunay Ömürden Altunay 18.09.2023

Karamn için bir kez daha sayın Savaş Kalaycı

Necati Kara Necati Kara 18.09.2023

Hizmet için Savaş Kalaycı arkadaşlar yapılanı emeği Karaman gördü tekrar Savaş başkan diyorum

Murat Genç Murat Genç 18.09.2023

Savaş kalaycı karamanın karamanın eksikleri için çok çalıştıyasım 46, bu güne ladar görüşüp sorunlarımı anlatabildiğim tek belediye başkanıdır sağlık konusundada çok desteğini gördüm,sayesinde iş sahibi oldum.Mütevazi biri ve 1 dönem daha karaman belediye başkanı olmalı!!!!!

İlkay Kuyar İlkay Kuyar 18.09.2023

Karaman için savaş kalaycı karaman senin sayende daha güzel başkanım savaş kalaycı ????????????????????????

Murat karabacak Murat karabacak 18.09.2023

Yunus kent mahallesi 836. Sokak ta bulunan binamızı bu sene üç defa su bastı hem bizim binamızı hem de karşı binaya belediyeye gittiğimizde savaş başkanla durumu görüşmek istedik Kazım Başkana yönlendirdiler durumu anlattık ilk su basışında halledeceklerini söylediler ikinci kez bastı. Gene gittik yine kazım başkanla görüştük üçüncü kez bastı yine bildirdik yine bir çözüm olamadı bundan dolayı ilk oyumuzu savaş başkana vermiştik fakat bu sefer oy vermeyeceğiz toplam orada yaşayan 20 kişi olarak

İsmet can İsmet can 18.09.2023

Karaman halkının derdiyle dertlenen tek başkan inşallah nice dönemler kazanır böyle merhametli çalışkan başkan zor gelir Karamana.

Bilal Bilal 18.09.2023

Savaş başkan karaman için gecesini gündüzüne katarak çalışıyor. Tüyü bitmemiş yetimin hakkını korur Sadece dürüslüğünden bile bir dönem daha yapması gerekiyor.

Mustafa köpüklü Mustafa köpüklü 18.09.2023

Bir belediye başkanın dan beklenen bütün özelliklere sahip. Çok başarılı

Olcay Olcay 18.09.2023

Halka yukarıdan bakmayan halkın içinden gelmiş egosuz bir başkan. Yapılan yollar, parklar, çevre temizliği, peyzaj ve sosyal etkinlikler anlamında Karaman'ın son yıllarda gördüğü en büyük başkan bence hizmetlerine bir dönem daha devam etmeli diye düşünüyorum. Şehrin takımı karaman fk ile yaşanan problemler ve takıma destek olunmaması da olumsuz yönleri.

Zehra Uyar Zehra Uyar 18.09.2023

Halk olarak Savaş Başkanı yeniden yine başkan görmek isteriz

Süleyman Kızıl Süleyman Kızıl 18.09.2023

Karaman'ın öz evladı mütevazı çalışkan dürüst insan dan baska hizmet edecek deneyimli tek başkan adayı SAVAŞ KALAYCİ Şimdiden hayırlı uğurlu olsun

Sıdırvalı Sıdırvalı 18.09.2023

Malesef belediyenin mali durumunun iç açıcı olmadığı söyleniyor. Karaman 5 sene kaybetti. Yeniden 5 sene kaybetmesine tahammül yok.

Selami Koraş Selami Koraş 18.09.2023

Karaman'da otopark sorunu haricinde başkan gayet başarılı. İkinci dönem bu problemi çözeceğine inanıyorum

Enes kan Enes kan 18.09.2023

Yine yeniden Savaş kalaycı

Vatandaş Vatandaş 18.09.2023

Güzel şeyler yaptı. En çok 30 mt yolda defalarca çalışma yapıp para yediler yada değişik işler döndü. Birçok insanı torpille alıp bankamatik memuru yaptılar. Birde sosyal medya trol ordusu var

Sebahattin Sebahattin 18.09.2023

Biz başkanımızdan memnunuz başkanımızın yanındayız tek adayımız Savaş kalayci baskanimiz

Recep Recep 18.09.2023

Görevini layıkıyla yapan karaman ve halkı için sonsuz gayret ve özveri harcayan şu ekonomik dar boğazda ekmek ulaşım şu gibi hassas konularda gerekenleri halkı için yapan mütevazı dürüst ve çalışkan bir başkan yeniden aday olmasını ve başkan olmasını temenni ve arzu ediyoruz

Murat Murat 18.09.2023

Donanımlı bir başkanımız var karamanı marka şehir olması için uğraşan gecesini gündüzüne katan ayrıca vatandaşının düğününde de ölümünde de yanında olan halkına değer veren gerisi teferruat onuda fazlasıyla yapmış olan bir başkan karamanın böyle insanlara ihtiyacı var başkasına değil başkanım seni sevenler burada arkanda dağ değil çığ gibi inşallah seninle yola devam savaş kalaycı başkanım Allah yar ve yardımcın olsun

Salih Salih 18.09.2023

Biz başkanımız dan mennunuz işini hakkıyla önemseyip yapıyor sözünü tutuyor KARAMAN EHLİNE EMANET

Mustafa koraşoğlu Mustafa koraşoğlu 18.09.2023

Her daim bizden biri olan başkan savaş Kalaycı başkanla yolla devam ????????????????

Ekrem Özel bu Ekrem Özel bu 19.09.2023

Karaman,ın evladı, bir dönem daha devam etmeli, başarılı buluyorum l

Adnan  ALTUNAY Adnan ALTUNAY 19.09.2023

Geçmiş de haziran parklara ilgininolmadığı vebalin onarım yapılmadığını gördüm örneğin prireis parkı ve havuzu içler acısı. Buna benzer yerler saymak mümkün.yol,ve cadde, bulvarlara ekilen çiçek ve süs bitkilerinin bakımı özellikle sunması bence çok çokkötü kim sorumluysa neden ilgilendirmiyor. Sayın başkan lütfen bunuda takip edermisiniz. Karaman da çok büyük araç park yeri sorunu var bu konudada 1çalışmanın olmadığını gördüm..Başkan kalaycı nın geçen yıl KARAMAN SPOR Ankara'daki final maçına giderken taraftara kumanya ve sanırım otobüs yardımına çok menmun oldum.onun harıcında KARAMAN SPORA hiçbir yardımını duymadım görmedim. KARAMAN SPOR a YETERLİ DESTEĞİ NEDEN VERMİYORSUNUZ .Norveçden çok selam PAŞABAĞ köyün denim aslen

Adnan Büyükeken Adnan Büyükeken 21.09.2023

Karaman İçin Yine Yeniden Savaş Kalaycı Başkan

mesut çelik mesut çelik 21.09.2023

karaman için bir kez daha Savaş başkan

Musta MUTLU Musta MUTLU 21.09.2023

Savaş KALAYCI Karamanı tam anlamıyla şehir yapmaya devam ediyor. Gece gündüz demeden çalışan şehri için uğraşan bu dürüst çalışkan başarılı başkanımızı bir dönem daha başkan olarak görmek istiyoruz. Kesinlike Bir dönem daha Savaş KALAYCI Başkanımızla Yola Devam.

AyşeE. AyşeE. 21.09.2023

Savaş Kalaycı ile devam, sonuna kadar destekliyoruz

Hatice çetinkaya Hatice çetinkaya 21.09.2023

Savaş Kalaycı karamana gelmiş geçmiş görevini layıkıyla yerine getiren en iyi belediye başkanıdır.karamanın Savaş Kalaycı ya ihtiyacı var. Bugün gündemimizde başkanımız var ise bunca yorum boşuna değildir bu adam halkı kazanmış meyvesini vermiş taş atan illaki olur ama boşuna onun zırhı halkıdır

Demir engin Demir engin 23.09.2023

Bu yorumlari yazanlarin yarisi ongun çalisanlari biz hic memnun değiliz torpilli iki mahalle var gerisi karamana ait degil heralde torpille ise aldigi bir sürü gereksiz insan var carsi pislikten geçilmiyor 20 den fazla oyumuz var vermiycez

yükleniyor

yukarı çık