Karamanın Yerel haber sitesi

Selman Oğuzhan Eser İl teşkilatını göreve davet etti.

AK Partili İl Genel Meclis Başkanı Adem Kapar için yapılan iftira haberlerinin ardından Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan Eser sert tepki gösterdi.

Selman Oğuzhan Eser İl teşkilatını göreve davet etti.
  • 06 Kasım 2020, Cuma 20:56

Geçtiğimiz gün Karaman'da yayın yapan bir haber sitesi Karaman İl Genel Meclis Başkanı Adem Kapar için " Peşkeş iddiasında bulunmuştu. Karamanın AK Partili Milletvekii Selman Oğuzhan Eser bu iddialara sert tepki göstererek haberi hazırlayan ve hazırlatanların ahlaksızlık içerisinde olduğunu söyledi.

AK Partili İl Genel Meclis Başkanı Adem Kapar'a Karaman İl Teşkilatının sahip çıkması gerektiğini vurgulayan Milletvekili Selman Oğuzhan Eser; " Tarafsız haberciliğin ötesinde partimiz ve Sayın Cumhurbaşkanımızın ismini kullanarak yine partimizin il teşkilatı kurucularından İl Genel Meclisi Başkanını lekelemek amacıyla bu haberi yapanlara Ak Parti İl Teşkilatımız gereken cevabı vermeye muktedirdir." dedi.

Selman Oğuzhan Eser yaptığı açıklamasında şunları söyledi; " 

Bir insanın işi ve siyaseti eleştirilebilir, hatası da olabilir. Ancak aleni bir şekilde insanın şeref ve haysiyetine yapılan saldırının ne geleneğimizde yeri olur ne de inancımızda!!!
Partimizde, İl Başkanlığı dahil her kademesinde 18 yıldır görev alıp, siyasetin içinde kirlenmeden bugünlere kadar gelen partimizin il teşkilatı kurucularından, İl Genel Meclisi Başkanı Adem Kapar'a yapılan saldırı şahsına değil partimize yapılan bir saldırıdır.
Eleştiri veya bilgilendirme amacını aşan, haberden çok bir insanın şahsını ve siyasi kimliğini lekeleme amacıyla hazırlanan etik ve ahlak kurallarından çok uzak bu haberi ve haberi hazırlayanları kınıyoruz.
Habere konu edilen durumdan ziyade bu konu üzerinden yol alarak İl Genel Meclisi başkanımızın şahsını hedef alan, birtakım ima ve ithamlarla itibarına yapılan saldırıyı kınadığımızı ifade ediyoruz. Görevini hakkıyla yerine getiren basın mensubu kardeşlerimizi kesinlikle tenzih ederiz.
Haberin yol ile ilgili kısmı teknik açıdan incelenmesi, idari açıdan denetlenmesi, siyasi yönden değerlendirilmesi ve hukuki açıdan da yargılanması gereken bir konudur.
Masum halkımızın saf dilini kullanıp
"Kesilen ağaçlar Peşkeş mi çekildi?" sorusu ile manşet atan yayıncı, bu sorduğunun cevabını vermezse ya korkaktır yada müfteri.
Tarafsız haberciliğin ötesinde partimiz ve Sayın Cumhurbaşkanımızın ismini kullanarak yine partimizin il teşkilatı kurucularından İl Genel Meclisi Başkanını lekelemek amacıyla bu haberi yapanlara Ak Parti İl Teşkilatımız gereken cevabı vermeye muktedirdir.
Bu vesileyle yalanın ve iftiranın ne pahasına olursa olsun karşısında duracağımızı, İl Genel Meclisi başkanımız ve il genel meclis üyelerimiz dahil teşkilatımızdaki tüm yol arkadaşlarımızın kişilik haklarını her koşulda koruyacağımızı belirtiriz.
Bir gün birisi çıkar haberi yayınlayan fason habercinin asıl haberci ağabeyini ve bunların arkasındaki kirli elleri belgeleri ile birlikte ifşaediverir.
İki kişi dinden olursa bir kişi candan olur.
Hayırlı cumalar...

HABERE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


Son laik bükücü Son laik bükücü 06.11.2020

Karaman TRT de hava durumunda bile esamesi okunmazken kalmış teşkilatı göreve davet ediyorsunuz biz sizi göreve davet ediyoruz. Karamana hizmet edin.

Sami Sami 06.11.2020

Adem Kapar’ı savunamazlar. Çünkü Adem Kapar Mevlüt Akgün vekilimizin yakın çalışma arkadaşı. Abidin Çağlayan sırf bunu bildiği için sahip çıkmaz Adem Kapar’a. Mevlüt Akgün gerçek bir Ak Partili ama il başkanı Has (Ak) Partili

Kamil Kamil 08.11.2020

Sahip çıkmaz çünkü herkes biliyor bu haberin kimin yaptığını ve kimlerin yaptırdığını.... Adem başkan gerçek bir Ak Partili ama onlar HAS parti li

Ramazan Kurşunbilek Ramazan Kurşunbilek 08.11.2020

Karaman daki bu durumalara olanlara zaten genel merkez kulakları tıkalı halkın sesine Ve görüşlerine hiç aldırmayan bir anlayış var Vekillerimizde genel merkeze karşı tık yok Bun ca çabalamak tek başına Yük sayın fedakar halkın sevgilisi Sayın cumhurbaşkanı mızın omuzunda herşey Herkes kendilerini hiç taşın altına elini koymuyor bunu Herkes gördü Merkez ilçe seçiminde kimseden Yok çıktımıı bu Karaman'da Dogru söylüyorlar Ak PARTİ yok HAS parti var ALLAH sayın Cumhurbaşkanı mıza ecir sabır versin Allah güç kuvvet versin halka kulağını tıkayan İl ilçe buna görmeden gelen vekllerimiz Lütfen bu koca yürekli reisimize acıyın

yükleniyor

 


yukarı çık