Karamanın Yerel haber sitesi

   

Saadet Partisi İstanbul’dan çekilmeli

Saadet Partisi 23 Haziran günü yapılacak olan İstanbul seçimi için aday göstermemeli.

Saadet Partisi İstanbul’dan çekilmeli
  • 07 Mayıs 2019, Salı 11:55

Dün yapılan açıklama tarihe kara hem de kapkara bir şekilde geçecek bir süreçtir. YSK resmen adaleti yıkmış ve talimat ile aldığı kararı “Hukuk” diyerek aklımızla oynayıp adaleti yıkmıştır.
 
Evet, Türkiye bir hukuk devletidir ama Adaletli bir devlet değildir. YSK’nın aldığı karar İnanmasak ta Hukuka uygun olabilir ama Adalete hiç uygun değildir.
Bizi üzen bir konu ise bu adaletsizliği haklı bulan hacı – hoca tayfasının sevinci.
 
Ne için seviniyorsunuz?
Adaleti yıktığınız için mi?
 
Hz. Ömer’in “ Cami yıkılsın Adalet yıkılmasın” dediği sözün tersini yaptığınıza mı seviniyorsunuz?
“-Nasıl olsa Çamlıca Camisini yaptık o zaman adaleti yıkalım” gibi bir düşünceye mi sahipsiniz?
Beyler; Hukuk sizin olsun, Biz adalet arıyoruz.!
 
Peki, Adaletin yıkıldığı bu olay karşısında “Adil Düzen” inancıyla hareket eden Saadet Partisi ne yapmalı? Bu tutum karşısında nasıl bir karar almalı?
Bence Allah’tan korkmalı ve Adaletten yana olmalı.
 
Hükümetin yaptığı bu adaletsizliğin karşısında Hz. Hüseyin gibi dik durmalı.
Unutmayın ki; Bazı yerlerde olmamak, olmaktan daha hayırlıdır.
Ve 23 Haziran’da İstanbul’da aday çıkarmayarak. Ekrem İmamoğlu’na destek vermeli.
 
23 Haziran’da yapılacak olan bu seçim, Başkanlığı almak veya her hangi bir siyasi bir propagandasını yapma seçimi değildir.
Bu Seçim Hak ve Batıl arasında ki mücadeledir. Ya Adaleti yıkan AKP’nin karşısında dik duracaksın veya bu haksızlığın bir destekçisi olacaksın.
Diyelim ki; Saadet Partisi aday çıkardı ve Ekrem İmamoğlu çok az bir farkla kaybetti. Ne olacak? Saadet Partisi bu vebalin altında durabilecek mi?
İstanbul Belediyesinde ki yolsuzlukları ve bavul bavul harcanan paraları Saadet Partililer söyledi. Şimdi bu talanın hesabını ve vebalini hangi Saadet Partili verebilir.
Eğer Saadet Partililer Bu Adaletsizliğin ve Hırsızlık zihniyetinin ortağı olmak istemiyorsa aday çıkarmaz.
Bu seçim başlı başına farklı bir seçimdir. Saadet Partisi aday çıkardığı takdirde, İsrail’in ortaklarına Amerikanın emirerlerine hizmet edecek. Ve Türkiye’nin talan edilmesinin önünü açacak.
Milli Görüş bir Siyasi Parti değil, Adalet üzerine inşaa edilmiş Hak bir davadır. Ve her daim hakkın yanında olmak zorunda dır.
Hadi Saadet Partisi kendine yakışan bir karar al ve 23 Haziran’da aday çıkarma. Adaletsizliğin karşısında dik dur. Bin yıllık tarihinde ki şerefli ve onurlu bir adımın devamını getir.

HABERE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


Suat kürekçi Suat kürekçi 07.05.2019

Hacıagabey. Okudum ve anlamaya çalıştım yazıyı..kimse merak etmesin..iyi parti..saadet partisi ve diğer partilerle..bagımsızlar bakın bunlar neler yapacaklar..hiç birisi aday göster meyerek sadece bir partiyi destekleyecekler..iş işten çoktan geçmiş olacak ve atı alan nereyi geçmiş olacak hep beraber görecegiz...Allah hiç bir zaman mazlumu..mağduru yanlız bırakmaz ..bizler normal işimize bakalım..tabii iş olursa..olmazsa da mübarek gün biraz yatalım...istirahat edelim.. Bayram sonuna kadar...Mevla Görelim Neyler.....Savaş Başkanın işe başlarken söylediği gibi Ya Allah..Bismillah...ve....

Suat KÜREKÇİ Suat KÜREKÇİ 07.05.2019

Kendi ayagına balta vuranlar..kendi ayagına taş ve kaya düşürenler..ayakları kangren olduk tan sonra farkına varacaklar ammmaa iş işten geçmiş hemde çoktan geçmiş olacak...Bekleyelim görelim...bu gün dünden daha iyi..daha bir güneşli....yarınlar ise beklemediğimizden daha güzel ve daha iyi ola cagının bir işaretidir..bu olanlar Millet hiç üzül mesin..gülecegi gün geldi geliyor..herşey çok iyi olacak..hatta pekiyi olacak..zira görünen köy klavuz istemez...Bu Aziz Millet en iyisine layıktır ..Bekleyelim görelim...ümitle bekleyelim..zamanı gelince bu yazıyı okuyanlar esastan anlamış olacaklar...haziran ayında sadece iki parti yarışacak ve bir tanesi kimsenin beklemediği şekilde silindir gibi düzeltecek tümsekleri...işte bu silindirin opera törü bu gün üzerine tulumunu giydi..baretini taktı..ve toz girmesin gözlerime diye gözlügünü de taktı..ve kontağı yerine takarak...yola çıktı..navigasyon nireyi gösterirse....ey sevgili millet gözün aydın olsun

Suat kürekçi Suat kürekçi 07.05.2019

Seçim kurulu sayın başkanı..hadi buyrun..hodri meydan..başka birşey demiyorum...herkim çok farklı oyla istanbul başkanı olsun..hatta ilerde ülkenin başkanı olsun buyrun beyler meydan sizin dedi iş bitti.. Bizden bekleyip görmek..biz sade bir vatandaş oldugumuz için. bizlere pek laf düşmez dimiii..

Suat KÜREKÇİ Suat KÜREKÇİ 07.05.2019

Yaşar okuyan devlet eski başkanı bu gün ne dedi haberiniz varmı...yatagı yorganı istanbula götürüp seçim vaktine kadar orda yatacagım..dedi...haydi yürekli insan yine yolla ra düştün..bu millet seni unutmayacak..kimse dünkü oynanan oyuna düşmedi..İmamoğlu sen bu ülkeyi büyük bir kaostan kurtardın dün akşam ki konuşmalarınla..halk tv..şu anda konuşuyor saat 13.30 dinleyin neler söylüyor..ben bir vatandaş olarak sevindim..

Suat KÜREKÇİ Suat KÜREKÇİ 07.05.2019

Bu saatten sonra seçilmiş ve elinden mazbatası alınmış olan sayın Ekrem İmamoğlu chp nin degil 16milyon istanbullunun adayıdır...herkesi kucakladı..şimdi haziran ayında 16milyon istanbullu başkanları Ekrem İmamoğlu nu kucaklayacaklardır...bekleyin görün diyor...kim mi diyor bekleyelim haziranda kim demiş olacak bu sözü....millet olarak hangi parti men subu olursa olsun sandıkta perdenin arkasında elinde mühür nereyemi basacak mühürü..yemin etmeyecegim ancak bunu hissediyorum Ekrem İmamoğlu na.....bekle gör nasılmı olacak....

yükleniyor

 


yukarı çık