Karamanın Yerel haber sitesi

Kmü İslami İlimler Fakültesi İlk Dergisini Çıkardı

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) İslami İlimler Fakültesi Dergisi HİKEM'in ilk sayısı yayımlandı.

Kmü İslami İlimler Fakültesi İlk Dergisini Çıkardı
  • 06 Ekim 2023, Cuma 17:45
Ulusal hakemli bir dergi olarak yayım hayatına başlayan HİKEM, Mart ve Eylül ayı olmak üzere yılda iki defa çıkacak. HİKEM; Sosyal ve Beşeri Bilimler ile Din Bilimleri alanına dair araştırma makalesi, derleme makale, çeviri makale, kitap kritiği, çeşitli tanıtım yazıları yayımlamayı amaçlıyor. Yayım dili Türkçe olan dergi, Arapça, İngilizce gibi diğer dillerde de yayım yaparak literatüre önemli katkı sunmayı hedefliyor.
 
Makale gönderiminde ücret talep edilmeyen derginin Mart sayısı için son tarih 15 Şubat, Eylül sayısı için ise son tarih 15 Ağustos olarak belirlendi. HİKEM Dergisi ile ilgili detaylı bilgiye https://dergipark.org.tr/tr/pub/hikem adresinden ulaşılabilir.

Haber Videosu

import discord from discord.ext import commands intents = discord.Intents.default() intents.reactions = True bot = commands.Bot(command_prefix='!', intents=intents) @bot.event async def on_ready(): print(f'Logged in as {bot.user.name}') @bot.command(name='anket') async def create_poll(ctx, question, *options): if len(options) < 2 or len(options) > 9: await ctx.send("Anket en az 2, en fazla 9 seçenek içermelidir.") return formatted_options = [f"{emojis[i]} {options[i]}" for i in range(len(options))] poll_message = await ctx.send(f"**{question}**\n\n" + "\n".join(formatted_options)) for i in range(len(options)): await poll_message.add_reaction(emojis[i]) emojis = ['1️⃣', '2️⃣', '3️⃣', '4️⃣', '5️⃣', '6️⃣', '7️⃣', '8️⃣', '9️⃣'] # Bot tokenini buraya ekleyin bot.run('YOUR_BOT_TOKEN')

HABERE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

yukarı çık