Mustafa Özkafa Karaman'a geliyor.

20 Şubat 2013 Çarşamba 18:01
Bu haber 1004 kez okundu

Konya eski belediye başkanı Mustafa Özkafa, Karaman'da konferans verecek.

Mustafa Özkafa Karaman'a geliyor.
banner260

 Saadet Partisi Karaman İl teşkilatı tarafından düzenlenen “ Türkiye ve Dünya'da neler oluyor?” konferansa Konya eski belediye başkanı Mustafa Özkafa katılacak. Türkiye'de ki gelişmelerden arap baharına kadar hemen hemen birçok alanda önemli ve gizli gelişmeleri anlatacak olan Mustafa Özkafa konferansına İl Başkanı Şaban Şahin bütün Karaman'lı hemeşerilerimizi davet etti.

Saadet Partisi il başkanı Şaban, ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte karamaninsesi.com'u ziyaret ederek Hüseyin Ölger'e açıklamalarda bulundu. 23 Şubat 2013 Cumartesi günü Yunus Emre Konferans salonunda verilecek olan konferanda Mustafa Özkafa'nın çok önemli açıklamalarda bulunacağını belirten il başkanı Şaban Şahin, ülke meselelerini yakından takip eden herkesin nu konferansa mutlaka katılmalarının altını çizdi. 
Hükümetin icraatları hakkında da görüşlerini aktaran il başkanı Şaban Şahin “İnsanımıza gerçekleri anlatmak için bir konferans tertip ettik. 23 Şubat Cumartesi günü, Yunus Emre Nikah Salonunda, Konya Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Mustafa Özkafa bir konferans verecektir. Türkiye’de ve Dünya’da Neler Oluyor? Konulu konferansımıza davetlisiniz” dedi.
Şahin, ”Bir takım çevrelerce Saadet Partisi’nin çıkışını engellemek için bir takım yalanlar söylendiği kulağımıza gelmektedir. Geçen sene Ocak ayında Genel Başkanımız Prof.Dr. Mustafa Kamalak'ın bir heyetle Suriyede Esed'le görüşerek Esed yönetiminin desteklendiği ve onun yanında yer aldığı yalanı yayılmaktadır.
Her şeyden önce Genel Başkanımız Esedle yaptığı görüşmede kendisinin halkına zulmettiği, yaptığı zulumlerden bir an evvel vazgeçmesi ve Suriyede muhalefetinde yer alması gerekliliği söylenmiştir. Bunun yanı sıra Türkiyedeki İktidarın yani AKP’nin yanlış tutumuyla ilgili konulara Esed’le görüşülmesi sırasında prim verilmemiş, hiçbir şekilde AKP kötülenmemiş kendi iç meselemiz Esed’le görüşülmemiştir.
Komşu Müslüman ülke Suriye’deki ateş elbette bize de sıçramaması ve oradaki masum halkın zulum görmesini engelleyebilmek adına, uyarı vazifemiz gereği bu ziyaret gerçekleşmiştir. Nasıl oluyor da; Suriye’yle dost olmuşken Sayın Başbakan Tayyip, Esedle ailece görüşecek kadar samimiyet kurmuşken hatta beraber tatil bile yapmalarına rağmen… öyleyken, neden böyle oldu? Çünkü; Amerika öyle istediği için… öyleyken, böyle oldu.
Bir takım çevreler maalesef Amerikan Mandacılığını doğalmış gibi görerek, zihinlerinden atamadıkları için, zihinlerine nasıl işleniyorsa bilmeden Amerikancı bir tutum içinde komşu kardeş Müslüman ülkeleri düşman, Amerikayı dost olarak görmektedirler.
Dost dediğimiz Amerika bir takım bahanelerle Irak’ı işgal etmiş, Maalesef AKP, Havalimanlarımızı açarak binlerce sortiyle masum sivil halk bombalanmıştır. İşgalin neticesinde iki milyondan fazla masum sivil halk katledilmiş, Irak halkına zulumler yapılarak, kadınların kızların namusları kirletilmiştir. İşte Iraktaki bu durum Suriye’de tekrar yaşanmaması için, Saadet heyeti tarafından Suriye ziyareti gerçekleşmiştir.
Türk Ordusunun Afganistan’da ne işi var? Eleştirilerine karşı; AKP, ‘tarihimizden gelen sorumlulukla, geçmişte Yemende ne işimiz varsa, şimdi Afganistan’da bu sebebten dolayı bulunuyoruz’ diyerek savunma yapmaktadır.
Yemen’de Osmanlı Ordusu İngilizlere karşı Yemeni savaşarak korumaya çalışıyordu. AKP, Afganistan’da ABD’ye karşı Yemendeki gibi savaşmamakta; bizzat ABD nin yapmak istediklerine yardımcı olmaktadır. Afgan halkı, Müslüman oluşumuz ve Osmanlıdan gelen sevgi-saygıyla ordumuza karşı direnmemekte; ABD askerleri Türk Ordusunu kalkan gibi kullanarak direnişle karşılaşmadan işgali kolaylaştırmaktadır.
AKP milletvekili Şamil Tayyar, Genel Başkanımız Prof. Dr. Mustafa Kamalak’ın yakın zaman içinde gerçekleştirdiği İran ziyaretinin hiçbir belge ve isbata dayanmadan, bir televizyon programında Esed’in finanse ettiği yalanını söylemiştir. Genel Başkanımız Şamil Tayyarın isbat edemediği, sözde finans meselesinin öyle olmadığını, belgeleriyle isbat ederek kendi iç bünyemizde finanse edilerek İran ziyaretinin gerçekleştiği isbat edilmiştir. İnternete girerek belgeleri faturaları görerek gerçeği öğrenebilirler. Aksini iddia edenler varsa belgelerini göstersinler, isbat etsinler….Değilse sussunlar.
Dememiz o dur ki Milli Görüş’ün tek temsilcisi Saadet Partisini bir takım yalanlarla durduramazlar. İnsanımız Saadet Partisine teveccüh gösteriyor, bu yüzden yükselişimiz devam ediyor” ifadesinde bulundu.


Karaman..


Yorum Gönder

@name x