Ertuğrul Çalışkan Haber Sitemizi ziyaret etti.

12 Kasım 2013 Salı 12:24
Bu haber 1460 kez okundu

AK Parti Belediye başkan aday adayı Ertuğrul Çalışkan haber sitemizi ziyaret ederek çalışmalardan bahsetti.

Ertuğrul Çalışkan Haber Sitemizi ziyaret etti.
banner260
 Kulislerin en çok konuştuğu isim olan Ak Parti Belediye Başkan aday adayı Ertuğrul Çalışkan haber sitemizin imtiyaz sahibi Hüseyin Ölger'i ziyaret ederek aday adaylığı sürecini değerlendirdi. 

Karaman'da AK Parti'nin kurulmasından bu yana bir nefer olarak çalıştığını belirten Ertuğrul Çalışkan şunları söyledi; " İnancım bulunduğum makamın hakkını vermek ve halkıma hizmet etmektir. Bir olmak ve Diri olmak için insanlara insan olarak değer vermek ve fırsat verip onun düşüncelerinde ki cevheri bulmak gerekmektedir. Her vatandaşım değerlidir ve hizmetin en iyisine layıktır. Bildiğiniz gibi İl Genel Meclis başkanlığı sürecinde hep istişareli bir şekilde hareket ederek fikirler üzerinden gittim. Düşünceler ve bakış açıları kişinin kendisini bağlar ama fikirlerini değerlendirmek her idarecinin görevidir. Ben şunu belirtmek isterim, aday adaylığı sürecim sadece şahsi olarak nefsimi tatmin etme düşüncesi değildir. Karaman'a hizmet etmek için fikirlerine değer verdiğim kişilerle istişare ederek yola çıktım. 

İl Genel Meclis başkanlığından sonra Belediye Başkan yardımcısı olarak halkıma hizmet verdim, Allah nasip ederde adaylığım onaylanırsa neler yaptığımızı halkımıza tek tek anlatacağız, sadece neler yaptığımızı değil yapacaklarımızı da anlatacağız. Ve o zaman görülecek ki şahıslar değil Karaman kazanıyor. Haber siteniz aracılığıyla Ben bütün aday adayı arkadaşlara başarılar diliyorum. Şu anki içerisinde bulunduğumuz süreç aday adaylarının konuşulduğu değerlendirildiği süreçtir. Kim kiminle nerede nasıl çalışma yaparsa yapsın unutulmasın ki sonun da Allah’ın dediği olur.” Dedi.

Ertuğrul Çalışkan’ın adaylığının Karaman’a ve şahsına hayırlı olması temennisinde bulunan haber sitemizin imtiyaz sahibi Hüseyin Ölger şunları söyledi; ” Öncelikle ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum. Sizi uzun zamandır şahsen tanıyorum, Karaman’a gerek il genel meclisinde gerekse Belediye de büyük hizmetleriniz oldu. Şehrimiz ve şahsınız için hayırlısıysa inşallah hedefinize ulaşır ve Belediye başkanlığı makamında görürüz.” Dedi. 


Karaman..


Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 4

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

teşekkür 1 yıl önce yorumlandı

hayırlı olsun inş güzel şeyler yapar kamil ugurluyada teşekkür edelim iyi şeyler yaptı saolsun

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

karamanlı 1 yıl önce yorumlandı

ertugrul başkanın yapdıgı çalışmalar inkar edilemez kamil ugurlu 5 senedır başkan ama yapılan çalışmalar nedense ertuğrul başkan geldikten sonra olmaya başladı basarılı bir kişi. yalnız halkın dilindeki kamil beyin saglaması olarak cıktı izlenimini kırması lazım en kısa zamanda

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

öğretmen 1 yıl önce yorumlandı

kamil uğurlu dışında aday çıkarsa kesinlikle oy vermem.karamanda caplı birsiysetci yok bu adam karamanı birazda olsa değiştirdi.

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

esnaf 1 yıl önce yorumlandı

karaman için en ideal aday il genel meclisindeki başarılarını herkes bılıyor beledıyedede arka plan çok iler yaptı inşallah aday olur

0 Kişi beğendi.