Lütfi Elvan'dan Karamaninsesi.com'a Özel Açıklamalar

20 Ocak 2013 Pazar 16:26
Bu haber 1431 kez okundu

Karaman Milletvekili, Plan ve Bütçe Komisyon başkanı Lütfi Elvan, Karamaninsesi.com İmtiyaz sahibi Hüseyin Ölger ve genel müdürü Aziz Gür'ü makanmında kabul etti.

Lütfi Elvan'dan Karamaninsesi.com'a Özel Açıklamalar
banner260

Karamaninsesi.com'u Türkiye Büyük Millet Meclisinde ki Makamında Ağırlayan Lütfi Elvan, gündemle ilgili her alanda özel açıklamalarda bulundu. Lütfi Elvan, gündeme bomba gibi oturan kabine değişikli konusunda da bilgiler verdi.

Türkiye'de ki siyasi gelişmelerden Karaman'a yapılan yatırımlara kadar hemen hemen her alanda görüşlerini belirten Lütfi Elvan, Hüseyin Ölger ile 2 saatlik röportaj gerçekleştirdi.

 Başbakan Erdoğan'ın kabine değişikliği yapacağı hakkında ki iddialar hakkında da bilgi veren Plan ve Bütçe Komisyon başkanı Lütfi Elvan, Hüseyin Ölger'in Bakan olacakmısınız sorusunu cevapladı.

Hüseyin Ölger'in Son günlerde sık sık konuşulan kabine değişikliği hakkında neler düşünüyorsunuz? Sürpriz bir ismin olacağı iddia edilirken o sürpriz isim sizmisiniz? Sorusunu cevaplayan Lütfi Elvan Şunları söyledi; “Bu tamamıyla sayın Başbakanımızın takdirinde olan bir konu. Biz bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada verilen görevi layıkıyla yapmaya çalışıyoruz ve çalışacağız. Ben hayatım boyunca memuriyet hayatım dahil bütün bürokrasi hayatımın kademelerinde siyasete girişimde dahil olmak üzere hayatım boyunca belirli bir makam için belirli bir görev için talebim söz konusu olmadı ve olamazda. Ama verilen görevi de her zaman layıkıyla yapmaya çalışan biriyim. Ve her zaman hangi görev olursa olsun ne olursa olsun düzeyi ne olursa olsun görevimi en iyi şekilde yapmaya çalışan bir insanım.

Dediğim gibi bu takdir sayın Başbakanımızındır.  Zaman zaman bu tür değişiklikler sadece bakanlık düzeyinde değil; komisyonlar düzeyinde grup başkanlığı düzeyinde değişiklikler söz konusu olabiliyor. Ak Partimizin politikası belli, uygulamaları belli, yaklaşımları belli bu çerçeve içerisinde  bu ülkeye daha fazla daha iyi şekilde hizmet nasıl verildiyse bundan sonra da vermeye devam edeceğiz.

Kamuoyunun merak ettiği Lütfi Elvan'ın Başbakan'la görüşüp görüşmeme konusunu soran Hüseyin Ölger'e böyle Bir şey olmadığını söyleyen Lütfi Elvan şunları belirtti; “Hayır hayır hayır kesinlikle öyle bir şey söz konusu olmadı olmazda zaten. Dolayısıyla biz ne görev verilirse en iyi şekilde yapmaya çalışırız.”

Ak Parti'de görev alınmaz verilir diyen Lütfi Elvan sözlerine şöyle devam etti. “Tabii görev hiçbir zaman talep edilmez aynen dediğiniz gibi o anlayış içerisindeyim ve olması gerektiğine inanan bir kişiyim samimi olarak benim kanaatim bu şekilde hiçbir zaman Hiçbir şekilde belirli bir görevin talep edilmesini de asla doğru bulmuyorum.” dedi.

Karaman'ın vizyonu için kurum amirlerinin yeterli bulup bulmadığını soran Hüseyin Ölger'e Lütfi Elvan müdürlerin Karaman için..............


HABERİMİZ BİR DAHA Kİ BÖLÜME DEVAM EDECEK..!!


Karaman..
Anahtar Kelimeler


Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 5

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

gulen@bravo 2 yıl önce yorumlandı

bak gulmusunuz buda bı basarıdır ınsalara hızmet etmek hayrın en gezelıdır

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

nzm 2 yıl önce yorumlandı

tebrik ediyor basarılar diliyorum

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

helal sana 2 yıl önce yorumlandı

lütfi bey bakan olursa azız beyde danısman olur insallah

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

İlyas Ürkek 2 yıl önce yorumlandı

medya sektöründe çalişanlar karaman'in gelişmesinde rol oynayacak ilgililerle yapici haberler yaparsa, sahada olurlarsa ve bunu takip ederlerse bulunduğumuz bölge her anlamda atilim yapar..

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Servet 2 yıl önce yorumlandı

hüseyin beyi tebrik ediyorum, karamanda ki gazeteciler oturdukları yerden haber yapıyor. hüseyin kardeşim lütfi elvanın ankarada ki makamına kadar gidiyor haber yapıyor. gazetecilik böyle yapılır. tebrik ederim karamaninsesi.com'u ve hüseyini

0 Kişi beğendi.